Šodien: Oktobris 21 2018
krievu Inglese grieķu Latvijas franču vācu Ķīniešu (vienkāršotā) arābu ebreju

Viss, kas jums būs ieinteresēts uzzināt par Kipru mūsu mājas lapā Cyplive.com
visnoturīgākais resurss par Kipru runā
Kā Krievijā tiek apmācīti militārie piloti

Kā Krievijā tiek apmācīti militārie piloti

Augusts 6 2018
Tags: Krievija, VKS, lidmašīna

Krievijas VCS aktīvi tiek papildināta ar jaunām tehnoloģijām. Saskaņā ar 2017 gada rezultātiem, saskaņā ar aizsardzības ministra Sergeja Šoigu paziņojumu, VKS saņēma 191 lidmašīnu un helikopteru (ieskaitot jaunus un atjaunotus).

Tomēr karaspēks nesniedz pietiekamu aprīkojumu - viņiem ir vajadzīgi arī cilvēki, kuri spēj ne tikai lidot, bet arī veikt kaujas misijas. Un par šo Krievijas gaisa spēku kaujas gatavības pusi atklātajos avotos ziņo ļoti maz. Šāda informācijas vakuums eksperimentālajā vidē rada neveiksmīgu baumu virkni, ja vien tas nenozīmē, ka tuvākajā nākotnē valstij ir risks palikt bez apmācītas gaisa apkalpes. Nav noslēpums, ka augusta 2008 konfliktā Krievijas gaisa spēkiem bija jāizdod pat apmācību vienību instruktori, lai cīnītos pret misijām Gruzijā - kaujas piloti fiziski trūka. Tas nav pārsteidzoši. Padomju Savienībā bija deviņas skolas, kuras apmācīja gaisa spēku pilotus, mūsdienu Krievijā - tikai vienu - Krasnodaras Augstākās militārās aviācijas skolu pilotu (KVVAUL).

Vai tas pilda savus uzdevumus? Vai viņam ir pietiekami apmācīti skolotāji, pasniedzēji, kā atlasīti kadeti? Kā šodien notiek ar militāro pilotu apmācību, it īpaši saistībā ar militārajām operācijām, kuras Sīrijā veic galvenokārt avārijas spēki?

Laikraksts VZGLYAD visu to paskaidro laikrakstam pulkvedis Oļegs Buchelnikovs, lidojuma mācību skolu vadītāja vietnieks (un skolas vadītājs intervijas sagatavošanas laikā). 

Cīņa ar Serdjukovu mantojumu

VIEW: Oļegs Jurevičs, vairāk nekā pirms gada, aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu paziņoja par ievērojamu militāro pilotu deficītu. Viņi runāja par to, ka nav 1300 personas kuģa apkalpi, sākot no 2016 gadu, bet ministrs ir apsolījis, ka "mēs slēgs gadu 2018 deficīts lidojuma apkalpēm."

Jūsu skola ir vienīgā valsts. Tā ir atbildīga par militāro pilotu apmācību, lai VC trūkst lidojumu apkalpes. Vai pilotu trūkst šodien?

Oļegs Buchelnikovs:Lai apgalvotu, ka deficīts ir slēgts, būtu pāragri. Es varu tikai teikt, ka pašreizējā, 2018 gadā mūsu skolā pirmo reizi vairāku gadu laikā veica pilnasinīgu atbrīvošanu militāro pilotu kuri pabeidza koledžu pirmā pilnā komplektā notika 2013 gadā. Pirms tam, kā jūs atceraties, Aizsardzības ministrijas iepriekšējās vadīšanas politika bija dramatiski samazināt uzņemšanu skolā.

LOOK: Jā, es atceros, tā bija daļa no Serdjuka slavenajām reformām. Jūs divus gadus nepiedalījāt kadeti vispār, ja es neesmu kļūdījies?

O.B .:Vairāk Aizsardzības ministrijai (un ir arī citi klienti), mēs praktiski nesaņēmām trīs gadus ar 2010 2012.

LOOK: Vai jūs varētu izskaidrot, kas ir "pilns komplekts"? Kāds ir kadešu skaits?

O.B .:Gada 2018 izdevums sastāvēja no vairāk nekā 350 kadetiem. Nākamajā gadā un turpmākajos gados mēs arī veiksim pilna laika jautājumus. Es domāju, ka šie rezultāti ļaus pilnībā apkalpot Krievijas gaisa spēkus.

LOOK: Tomēr no izglītības procesa viedokļa ir liela atšķirība, vai jūs beidzat 20-30 kadeti gadā vai 350 un vairāk. Pēc "serdiuikovskas neveiksmes" komplekts, kā jūs sakāt, ir ievērojami pieaudzis. Ar tik strauju izaugsmi rodas daudz pretrunu. Vajadzēja, nosacīti, piecas kaujas mācību lidmašīnas - un tas bija vajadzīgs piecdesmit. Mums bija vajadzīgi desmit piloti-instruktori - un tas bija vajadzīgs simts. Kā jūs ar šo problēmu tikāt galā?

O.B .:Jā, šajos gados, mēs sapratām, ka, no vienas puses, skaits instruktoru un tehnoloģiju patiešām bija pārmērīgs, bet, no otras puses, mēs nevaram atbildēt uz to, kas notiek formāli, tas ir, vienkārši noraidīt instruktori kā nevajadzīgu. Instruktoru apmācības process un gaisa kuģu parka integritātes saglabāšana nav beigusies.

SKATS: es pareizi saprotu, ka pasniedzēju skaits nav samazināts?

O.B .:Jā. Viņu faktiskais skaits tikai gadu laikā samazinājās tikai dabisku zaudējumu dēļ, daži no tiem bija saistīti ar vecuma ierobežojumu un veselības stāvokli. Bet mēs palika, kā saka, "tur ķermenī" un pagatavoja.

Nu, tad nav sāk lidot Kadeti pirmajā gadā, un trešais, tāpēc tas bija pirmais pilnasinīgs komplekts ar 2013-m, mums ir jāsaprot, ka, lai 2015-mu, mums ir nepieciešams noteiktu skaitu instruktoru. Mums bija pietiekami daudz laika, lai sagatavotos. Šajā laikā mēs atgriezāmies darbā ar pilotu pasniedzējiem, kuri bija iegājuši rezervātā, par 30 instruktoriem. Šajā jautājumā mēs atbalstījām Aizsardzības ministrijas Personāla galveno direktorātu.

Piloti dzīvo pārāk labi?

SKATIET: PSRS, kā zināms, aviācijas militārajās skolās mācījās četrus gadus. Šajā gadījumā nozīmīga daļa no studiju laika - ir pieņēmumi, ka līdz pat ceturtdaļai - ideoloģija, marķistu-Ħeinistu apmācība.

Pašlaik skolās nav marķistu-Ħeinistu apmācību. Bet četru gadu kursu vietā māca piecus. Kāpēc

O.B .:Pirmkārt, meklēt ir tāds, ka marķistu-Ħeinistu apmācība aptvēra ceturtdaļu mācību programmas. Es pats esmu vēl padomju lidojošās universitātes absolvents. Jā, bija daži priekšmeti, es to pat tagad varu nosaukt. Katrā kursā viens, divi un procentuāli nebija tik daudz. Bija patiešām optimāla sagatavošanās, četri gadi, lidojot no pirmā gada, tad no otrā gada.

VIEW: Un tagad tas ir tikai no trešā gada.

O.B .:Tas ir pareizi. Krievijas universitātes, tostarp militārās, iekļāvās pasaules izglītības procesa vienotajā sistēmā, tā sauktajā Boloņas konvencijā. Lai juridiski izsniegtu absolventu augstākās profesionālās izglītības diplomu, mums ir pienākums ievērot noteiktus noteikumus. Apmācības ilgums ir palielinājies sakarā ar vispārējās izglītības disciplīnu apgūšanas īpatsvara pieaugumu - tas aizņem praktiski pirmo kadetu apmācības gadu. Tikai otrajā kursa posmā nosacīti sākas tuvāk lidmašīnai un lidlaukam, bet trešajā - iemācīties lidot.

SKATS: Bet pat ja kāds ierodas militārajā skolā, tas nav fakts, ka viņš kļūs par pilotu, nemaz nerunājot par to, ka viņš kļūs par labu pilotu. Dažreiz ir vērtējumi, kas attiecas uz faktu, ka padomju laikā gandrīz katru otro kadetu izraidīja - viņš netika atzīts par derīgu peldēšanai. Kā tas ir šodien?

O.B .:Ne visi var lidot, tas ir taisnība. Cilvēki, kurus jūs nosaucāt, un padomju laikos tie nebija, katru otro reizi tika izslēgti mācību procesā. Sākotnēji kandidāti iziet ļoti stingru atlasi, izmantojot īpašas metodes. Un tie, kas liecina par pilotiem nepieciešamo psihofizioloģisko īpašību zemo līmeni - domāšanas ātrumu, kustību koordināciju utt., Viņi vienkārši neietilpst skolā.

Protams, mācību procesā joprojām ir zaudējumi. Trešajā gadā izvēlas izšķirošo posmu. Pamatojoties uz eksporta programmas rezultātiem (mācību lidojumi ar instruktoru - piezīmi VZGLYAD), instruktors nolemj, vai kadetei ir lidojuma iespējas. Un galīgais lēmums - uzņemšana pirmajā neatkarīgajā lidojumā pēc instruktora norādījumiem - uzņem pilotu lidojošo personālu.

LOOK: Cik daudz no visiem tiek izslēgti no tiem, kuri ir uzņemti saistībā ar tiem, kas pabeidz skolu?

O.B .:Pēdējos gados šis procents pat mums ir pārsteidzoši zems - aptuveni 5-6%. Tas ir gandrīz divas līdz trīs reizes mazāks par noteiktajiem standartiem. Pārējie puiši cenšas. Un instruktori cenšas, protams. Neviens instruktors nevēlas būt vājš metodologs. Instruktoru vērtējums par darba rezultātiem tiek apkopots, tajā skaitā ņemts vērā kadešu atskaitījumi - un instruktori ir motivēti.

SKATS: uz jautājumu par motivāciju. Ja tas nav noslēpums, cik daudz parasto instruktors nopelna?

O.B .:Atalgojuma diapazons ir ļoti liels. Daudz kas ir atkarīgs no nosaukuma, amata, darba stāža. Leitnants, kurš nāca pēc skolas beigšanas un iecēla par pasniedzēju, kam nav klase vai dienesta, saņem aptuveni sešdesmit tūkstošus rubļu. Papildus gadu vecumam un jaunu pakāpju, amatu un klases kvalifikācijas saņemšanai palielinās naudas saturs.

LOOK: Kas par mājokli?

O.B .:Visiem absolventiem šodien - gan instruktoriem, gan urbšanas pilotiem - ir pieeja speciāli finansētām hipotēku sistēmām. Pēc trim darba stāža gadiem viņiem ir tiesības saņemt īpašu mājokļa kredītu un parasti nopirkt sev piemērotu vietu, kur dzīvot darba vietā. No situācijas, kad mūsdienās tiek nodrošināts mājoklis, kopumā nav problēmu.

VIEW: Es esmu dzirdējis no dažiem pārstāvjiem valdošajā lidojumu apkalpes pat šādas aplēses - teiksim, piloti ir kļuvušas apnikuši ar materiālām lietām, valsts dod viņiem pārāk daudz, un labākais mākslinieks - badā mākslinieks. Bija pat ierosinājums, ka daži cilvēki ierodas Gaisa spēkos lielām algām un dzīvokļiem, nevis lai aizsargātu viņu dzimteni. Vai jūs tam piekrītat?

O.B .:Stingri nepiekrītu. Ja skaņas no šīm vai tiem pilotiem izteiktas frāzes, tad, manuprāt, izņemot kā joks. Mēs tikko pabeidzām darbā pieņemšanas kampaņu, un bieži vien ir piemēri, kad skolēni mēģina iekļūt skolā trīs vai četras reizes. Falls - un atkal iet! Tātad viņi iemieso sapni kļūt par militāro pilotu, nevis par dzīvokļa sapni. Valdība, kas pēdējā laikā ir paveicis visiem amatpersonām, nav bojājusi nevienu pilotu. Tas tikai ļāva virsniekiem jūt, ka viņi stingri pakļāvās savai kājai un varēja mierīgi iesaistīties tiešajā uzņēmējdarbībā, nevis domāt par ikdienas dzīvi.

Kas ir problēmas ar Yak-130 problēmām?

SKAIDROJUMS: Tas ir ļoti pretstatā tam, kas bija 90 spēlēs armijas spēkiem, es piekrītu. Tajā pašā 1990 bija arī lielas problēmas, ja es neesmu sajaucis, ar apmācību un apkarošanas aprīkojumu un ar petroleju. Vai šobrīd ir pietiekami daudz lidmašīnu apmācības skolā?

O.B .:Šis ir viens no visgrūtākajiem jautājumiem. Mēs esam iesaistīti lēmumā kopā ar VKS vadību sadarbībā ar Apvienoto gaisa kuģu korporāciju. Ir ilgtermiņa plāns attiecībā uz aviācijas apmācību piegādes skolu jauno modeļu un modifikācijas, kas aizstās cīņas mācību A-39, nomainīt mūsu vecākiem vedēji An-26, uzlabos lidmašīnu L-410. Kopš 2012 sāka ierasties jaunas mašīnas Yak-130. Šajā sakarā viss būs kārtībā.

LOOK: Tāpēc tas vēl nav viss?

O.B .:Mēs lido jau trešo gadu ar lielu skaitu kadeti un pilnībā īstenojam lidojumu apmācības programmu. Pateicoties tehniskā personāla inženieru īpašajam darbam un mūsu mācību aprīkojuma pilnveidošanai. Pietiekama tehnoloģija, plāns, kuru mēs veicam. Mēs izsniedzam absolventu aplikumu, kas ir noteikts mācību programmā (200 stundas). Ar degvielas padevi nav problēmu.

Vēl viena lieta ir tāda, ka tehnoloģiju atjaunināšanas jautājums kādu laiku tika noraidīts. Mūsu ilgstošais gaisa kuģis ar resursu rādītājiem joprojām tiks norakstīts. Tos nevar izmantot bezgalīgi.

SKATĪT: tas ir tikai jautājums. Šeit jūs minējāt Yak-130, šī ir jauna mašīna, kuru vienkārši aizstāj mācību vienības. Vai jūs varat teikt, ka Yak-130 pilnīgi atbilst tā galamērķim "lidojošais galds"?

O.B .:Vispār, jā. Tagad uz Yak-130 kadetēm 4 un 5 kursi operatīvās taktiskās aviācijas lidot. Kopā ar kadetiem, pētniecības institūtiem un citām organizācijām mēs apgūstam visas iespējas, kas raksturīgas šim lidmašīnam.

SKAITS: tika ziņots par problēmām ar šo mašīnu.

O.B .:Es lūdzu tev pareizi saprast - šī tipa lidmašīna nav īpaša iezīme. Jebkurš lidmašīnas tips, pēc tam, kad ir nokārtojis testus dizaina birojā, sāk ieplūst karaspēka sastāvā, palielinās lidojumu stundu skaits un lidmašīna atklāj bērnības slimības. Šo neauglību novēršana prasa laiku. Tas notiek ar Yak-130.

Kurš lidmašīna nomainīs leģendāro L-39

LOOK: Un tomēr galvenais "lidojošais galds" šodien ir slavenā L-39, kas savulaik ražots Čehoslovākijā. Par tiem un viņu priekšgājējiem L-29 pētīja desmitiem tūkstošu visu Varšavas līguma militāro pilotu. Krievija ir iemantojusi lidmašīnu un joprojām ir sākotnējās apmācības lidmašīna. Yak-130 - tas joprojām ir nākamā posma plakne.

Kā jūs teicāt, automašīnu nevar ekspluatēt uz nenoteiktu laiku. Tāpēc ir pienācis laiks meklēt aizstājēju šim leģendāram, bet jau novecojumam L-39. Tika piedāvātas alternatīvas - piemēram, CP-10, ļoti interesanta automašīna ar slaucītu spārnu slaucīšanu, tika teikts par plāniem atjaunot MiG-AT projektu. Kā jūs jūtaties par šiem plāniem?

O.B .:Jūsu sniegtā informācija ir neformāla. Tikai oficiāli runājot, mūsu skola piedalās pētniecības projektos, kurus VCS vadībā vada perspektīvo militāro mācību lidmašīnu.

SKAIDROJUMS: Vēlos uzzināt jūsu personīgo viedokli. Kā amatpersona, kas atbild par visu lidojumu apmācību, faktiski ir Krievijas nākotnes militārie piloti.

O.B .:Šim novērtējumam man nav pietiekami daudz materiālu. Jā, tagad sākotnējā lidojuma apmācība tiek veikta lidmašīnā L-39. Nākotnē to varēs nomainīt uz citu, pieejamāku un ekonomisku cenu un darbību. Kā alternatīvas šādai nomaiņai, VCS ņem vērā visus jūsu norādītos gaisa kuģus. Bet ne tikai viņiem - turklāt šeit ir vairāki nosaukumi, kurus es neminēs, jo viņu diskusija joprojām notiek.

SKATS: Ko jūs domājat par SR-10?

O.B .:Runājiet par to, vai slikts vai labs viens vai cits gaisa kuģis, jūs varat ar jebkuru testu rezultātiem. SR-10 veica vairākus lidojumus un tika uzrādīti noteiktos notikumos. Tas ir ļoti mazs, lai izdarītu secinājumus par viņa patiesajām īpašībām.

SKATĪT: Un Yak-152?

O.B .:Diezgan ilgstošs projekts, taču šeit, manuprāt, radās komerciālas un tehniskas grūtības. Mēs piedalāmies attiecīgajā izpētē, organizējām kopīgu tikšanos ar izstrādātājiem. Un šodien es nevaru teikt, ka mēs esam izvirzīti abas rokas uz konkrēta tipa gaisa kuģi, kas aizstās A-39.

VIEW: Vai es zinu, diskusijas, ka jums ir minēti un pārrunāja iespēju aizstāt L-39 virzuļa mašīna. Patiešām, daudzās valstīs sākotnējā apmācība tiek veikta uz lētu virzuļa mašīnām, un tad skolēni pakāpeniski virzās uz strūklu. Vai jūs atbalstāt šo nostāju?

O.B .:Patiešām nopietni tiek apsvērta iespēja pāriet uz šādu automašīnu kā sākotnējo mācību lidmašīnu. Tiek veikts pētījums un ierosinātās projektēšanas biroja iespēju analīze jaunai gaisa kuģa sākotnējai lidojumu apmācībai. Ir pienācis laiks lemt par šī gaisa kuģa tipa galīgo izvēli. Mēs gaida šo lēmumu, un es esmu pārliecināts, ka tas būs.

Galu galā, ja tikai šodienas lidmašīna tiktu novietota uz konveijera lentes, tas nenozīmē, ka rīt tas būs gatavs apmācībai kadetiem. Tas aizņem vismaz vairākus gadus - lai pārbaudītu, attīstītu, likvidētu "bērnu slimības". Es domāju, ka tuvākajā nākotnē mēs uzzināsim gaisa kuģa nosaukumu, kas aizstās L-39.

Mihails Rybjanovs
LOOK
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!