Šodien: Februāris 22 2019
krievu Inglese grieķu Latvijas franču vācu Ķīniešu (vienkāršotā) arābu ebreju

Viss, kas jums būs ieinteresēts uzzināt par Kipru mūsu mājas lapā Cyplive.com
visnoturīgākais resurss par Kipru runā
Kāpēc templis un svētnīcas lūgšana ir tik svarīga?

Kāpēc templis un svētnīcas lūgšana ir tik svarīga? Mācītāju atbildes

Jūnijs 5 2018 LJ cover – Почему так важен храм и храмовая молитва?
Tags: Reliģija, Kristietība

Увы, поздней весной и летом храмы пустеют. После насыщенных дней Великого поста приходит духовное расслабление и... хлопоты по хозяйству. Для многих единственным временем для огородов остаются суббота и воскресенье. В отпуске, особенно в дальних странах, часто не найдёшь храм поблизости, а иногда и на него не остается времени из-за тех же хлопот... Вот и получается, что многие христиане пропускают не только всенощные, но и воскресные литургии, зачастую не понимая, какого сокровища сами себя лишают. Как донести до христиан, пусть и малоцерковных, мысль об особой роли храма в нашей духовной жизни? А есть ведь ещё и те, кто говорят, что им «не нужны посредники в разговоре с Богом», что «храм у них в душе» и пр.

Ja "nabadzīgie" mūs redzēs ugunī,
viņi arī gribēs nākt uz templi

Priesteris Sergejs Begijans:

- Kāpēc tev vajag templi? Tas ir ļoti vienkārši. Jo mājās tu neko nedosi. Vienotība - tas ir dzīve, tas elpa pareizticīgo cilvēks, tas ir vienīgais gaisma tumsā mūsu dzīvē, jahtu piestātne vētras, miers, miers un mīlestība, preizlivayuschayasya sirds laikā. Ja cilvēkam nav šīs izpratnes, viņam arī nav nepieciešams templis. Liturģija ir pasaules sirds. Tas pārspēj un dzīvo. Tāpēc, vai nu jūs esat templī un liturģijā, tad Dieva žēlastība piepilda jums, vai jums ir ārpus visu haosu. Es nezinu, kā to padarīt cilvēkiem. Par visu laiku mana priesterības, es sapratu, ka vārdi ir mazs svars, un neizraisa cilvēku mācīdams templī un saglabāt personu tajā. Es domāju, ka mēs visi, un priesteri, un "lojāls" laji, vienkārši ir dzīvot devoutly, devoutly kalpot Dievam devoutly kopību, cenšas baznīcu liturģijā kā Jelen uz ūdens avotiem (Ps. 41, 2). Ja "zahozhane" redzēs mums šādu uguni, viņi, iespējams, vēlas nākt uz templi, ne tikai, lai svēts to, šķīstīts ūdens olu. Viņi vēlēsies uzzināt, no kurienes nāk šis uguns un kāds tas ir. Un, ja šāds cilvēks prasmīgs zina dziļu lūgšanu, sirsnīgu emocijas, prieku un svētlaimi gandarīšanas domu - viņš nav iet visur no svētnīcas.

Priesteris Sergejs Begiyan
Priesteris Sergejs Begiyan

Parādiet, ka ticība ir prieks, brīvība un žēlastība

Problēma ir tāda, ka bieži vien baznīcā mēs esam viens, un ārpus tās sienām - citi. Problēma ir tāda, ka daudziem šķiet, ka baušļu izpildīšana nozīmē, ka ir skumjš urbums, kurš no visa atcēla un par visu uzskata par grēku. Es nezinu par tevi, bet es pastāvīgi piedzīvoju šādus pareizticīgos cilvēkus. Un ja es zinātu par pareizticību no viņiem - un mana kājām nebūtu baznīcā. Parādiet, ka ticība ir prieks, brīvība un žēlastība. Maz ticības vīrietis, kas nepiedalās sakramentos, dzīvo grēcīgā tumsā. Kāda ir tā attēla parādīšana, kā viņa tumsa atšķiras? Tu viņam parāda Kristus gaismu. Kā to izdarīt? Nu, protams, ne apzīmējumi, moralizācija un pārmetumi. Dalies vissiltākā lieta, ko Dievs ir saņēmis svētnīcā. Kā to izdarīt - Tas Kungs mācīs. Dažreiz ir pietiekami daudz un jautri vārdi, un smaidiņi, un noskaņas. Nu, vispār, tas ir noslēpums.

Templis ir vieta, kur Dievišķā mīlestība
skar personu, kura meklē viņu

Priesteris Sergejs Begiyan
Priesteris Romans Savčuks

Priesteris Romans Savčuks:

- Jautājums par Baznīcas lomu garīgajā dzīvē, iespējams, ir viens no vissarežģītākajiem mūsdienu reliģiskajiem jautājumiem. Tā jau ir kļuvusi par labu tradīciju, kritizējot baznīcas dzīvesveidu, slēpties aiz ziepjūtīgas frāzes par "Dievu dvēselē". Patiesībā tas ir nekas cits kā reliģijas pašnodarbinājums. Cilvēks, kurš nevēlas rūpēties par viņa dvēseli, vienkārši noraida šo tēmu ar ērtu attaisnojumu. Kāpēc nav iespējams normālai garīgai dzīvei bez Baznīcas, dalība templistu lūgšanā? Man šķiet, ka, atbildot uz šo jautājumu, ir svarīgi saprast divus svarīgus jautājumus.

Lai noraidītu tempļa pielūgšanu, ir noraidīt Dievu, kas mūs meklē

Pirmais ir objektīvs. Tas ir tāds, ka, noraidot Baznīcu, kurā atklāsme tiek saprasta par cilvēces Kunga pestīšanu, mēs, kā tāda, darām Dieva klusi. Precīzāk, šāda nostāja nozīmē, ka Dievs ir kaut kur tālu, un Viņš nekādā veidā neattiecas uz šo personu. Viņa pievilcība mums nav vispār svarīga vai nepieciešama - mēs paši zinu, ko un kā mums vajadzētu darīt labāk, lai organizētu savu garīgo dzīvi. Tas nav nekas cits kā izaicinājums Radītājam, kurš rūpējas par cilvēci. Tas ir Dievišķās mīlestības, kas izpaužas mūsu glābšanas ekonomikā, un pateicības žēlastības palīdzību ceļā uz Viņu, kas tiek īstenots Baznīcā, slazdīšana. Templis ir vieta, kur Dievišķā mīlestība, kas apģērbta redzamās un pieejamās formās maņu uztverei, skar personu, kas to meklē. Lai noraidītu tempļa pielūgšanu, ir noraidīt Dievu, kas mūs meklē!

Otrais jautājums ir subjektīvs. Tas ir tāds, ka persona nevar objektīvi novērtēt savu iekšējo stāvokli un garīgās dzīves kvalitāti. Mēs esam pakļauti visdažādākajiem pašpiekļuves veidiem šajā jomā. No šī viedokļa mums ir nepieciešams templis un dievkalpojumi, lai neaizbāztu subjektīvās juteklības un pašpiekļuves bezdibenis, kas ir tālu no realitātes. Tas ir šis pestīšana no kaitīgajiem priekiem, kas ir garīgs pašnāvs.

Lūgšanu klātbūtne templī -
svētības ķīla mūsu ikdienas lietās

Rev. Dimitry Shishkin
Rev. Dimitry Shishkin

Atkl Dimitry Shishkin:

"Templis ir ne tikai Dieva īpašās klātbūtnes vieta, bet arī mūsu savstarpējās sadraudzības vieta ar Viņu. Liturģija ir tulkota no grieķu valodas: kopīgs cēlonis. Un šī kopīgā garīgā lieta, šo kopīgo lūgšanu un kalpošanu nevar aizstāt ar neko. Tas ir iemesls, kāpēc tas ir svarīgi, ka ciena un bailes no Dieva attiecas uz dievkalpojumiem, galvenais no tiem - ir vakara pakalpojums sestdien (jo baznīca diena sākas vakarā), un - svētdienas liturģija. Jāatzīmē, ka kopumā, ņemot vērā visu nedēļas laiku, šīm pāris stundām godbijības klātbūtne templī ir ļoti maz. Problēma ir tā, ka bieži vien mēs nesaprotam, neapzinās, cik svarīgi klātbūtnē, un, jo mēs negribam, nav meklēt to, un, no otras puses, norāda uz to, kā kaitinošas un sāpīga nepieciešamību. Tieši tāpēc mēs meklējam attaisnojumus un pamatojumiem ... Bet patiesībā, lūgšanu klātbūtne baznīcā šajās dienās - tas ir ne tikai ievads augstākās, dievišķās dzīves, bet arī, ja tā var teikt, ķīla svētīt mūsu pasaulīgās lietās, kuras var atrisināt daudz jautrs un vairāk spora , ja šīm lietām seko rūpīga svētdienas lūgšana templī. Un, ja mēs poispovedovalsya cilvēkus un kopību - tā, ko vēl varētu būt labāk! Priecājieties Kungā, turiet Viņu savā sirdī, vārdos un darbos, un dariet visus savus darbus dievišķā veidā, bez satraukuma. Tā ir labas kristīgās dzīves norma un kārtība.

Runājot par to, ka cilvēka dvēseles templis - tas ir taisnība tikai tad, kad kāds mēģina dzīvot baznīcā. Un baznīcas dzīves neatņemama sastāvdaļa (izņemot objektīvus šķēršļus) ir kopīga templistu lūgšana.

Ko templis dod
to saprot tikai personīgā pieredze

Priesteris Valērijs Dukhanins
Priesteris Valērijs Dukhanins

Priesteris Valērijs Dukhanins:

- Mūsu dzīvē ir viens diezgan skaidrs likums: ja jūs vēlaties kaut ko iegūt, jums ir jāiet, kur tas ir dota. Jūs varat lasīt grāmatas mājās, bet iegūt izglītību skolās, koledžās un universitātēs. Ir iespējams un mājās iesaistīties fiziskajā izglītībā, bet nopietni attīstīt savu ķermeni sporta zālē. Jūs varat apgūt svešvalodu, sēžot mājās un izmantojot pašapkalpošanās rokasgrāmatu, taču efektīvāk ir apmeklēt nodarbības vai pat labāk - iegremdēties valodas vidē, kur jūs tieši uzzināsit īsto runāšanas pieredzi.

Templis ir dzīvās kopības pavasaris ar Dievu

Templis ir vieta, kur valdo gadsimtiem ilga pieredze sazināties ar Dievu. Mūsu privātās lūgšanas laikā mēs cenšamies pārcelt debesīs, un templī debesīs pati par sevi mums atklājas. Templis ir dzīvās kopības pavasaris ar Dievu. Dvēseles slāpes ir apmierinātas tikai šeit.

Atkārtoti es pats pamanīju, kā jūs nonācat templī pilnīgi izsmeltas, morāli izsmeltas, emocionāli iztukšotas, šķiet, ka nav spēku. Bet - jūs kļūstat troņa priekšā, jūs izrunājat pirmo saucienu, dvēsele ieplūst dievišķajā kalpošanā, un viss nāk no jauna. Emocijas, negatīvās domas un jūtas iet prom, nogurums pazūd, un pakalpojuma beigās tas kļūst viegls un vienkāršs. Templis pielūgsmes dziedē un augšāmcelsies. Templis ir atvērtie vārti uz Paradīzi, un šeit bieži tiek atrisinātas zemes problēmas.

Viens no mūsu draudzes locekļiem pastāstīja par savu draugu, kurš nekad nebija devies uz templi, un tagad viņai bija galvassāpes. Mūsu draudzes loceklis viņu uzaicināja: "Dodieties pie Dieva. Dodiesim pie manis uz baznīcu uz pielūgsmi. " Viņi atnāca pie Visu nakts Vigila, lūdza visu darbu, svaidīja svēto eļļu. Izrādījās, ka pēc tam slimā sieviete devās uz citu eksāmenu, un ārsti ar pārsteigumu teica, ka viņā neredz nevienu audzēju. Bet viņa pat nezināja par dziedināšanu. Bet Tas Kungs ir devis viņai tik žēlastību, mudinot viņu tuvināties Baznīcai. Pēc tam viņa sāka regulāri atzīties un satikt draudzību. Šis gadījums liecina, ka templī ir Dieva žēlastības bagātība, kas var dot mums labu.

Protams, mēs nevērsimies pie templis zemes labā. Lai jūsu ķermenis nebūtu dziedināts, bet galvenais ir tas, ka dvēsele tiek izdziedēta tā, ka tā tiks atbrīvota no grēku kaislību jūkas. Tas ir templī, ka mūsu dvēsele iegūst patiesu brīvību, prieku un jomu. Templis dod tik daudz, cik nav iespējams uzskaitīt, bet to visi izprot viņu personīgajā pieredzē.

Sagatavojis Jurijs Pusčajevs
Pravoslavie.Ru
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!